Fietsen langs “Sporen van de Groote Oorlog”

DSCF1097

De Eerste Wereldoorlog heeft ook in Vlaams-Brabant diepe sporen nagelaten. Naar aanleiding van de herdenking van 100 jaar Wereldoorlog I werkte Toerisme Vlaams-Brabant het project ‘Sporen van de Groote Oorlog’ uit. Dit project omvat twee fietslussen, één rond de Getelinie en één rond de Dijlelinie. Het is deze laatste fietsroute die ook langs onze gemeente komt.

Routekaart De fietslus langs de Dijlelinie loopt onder andere langs de Grote Markt van Aarschot, de militaire begraafplaats in Veltem-Beisem, het Ursulinenklooster in Tildonk en het kasteel van Wilder in Kampenhout. Op elke fietslus staan per gemeente vijf informatieve buitenpanelen. De buitenpanelen gaan over een uitzicht, een gebouw of een relevant verhaal.

Break wit

De vijf infoborden in onze gemeente

Meer info kan U vinden op de website van de gemeente Herent en de website van de provincie Vlaams-Brabant

 

DSCF1105

Submit a comment

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s